Naším cieľom je, aby žiaci aj ich učitelia boli spokojní a vyučovanie ich bavilo

Na trhu v oblasti učebných pomôcok nie sme žiaden nováčik. Ich vývojom a predajom s zaoberáme už od roku 2004 - ako právnická osoba, euroDIDACT s.r.o. potom od roku 2011. S ohľadom na zavádzanie nových metód  do výučby sme sa zamerali na koncept rozvoja vzdelávacích programov.

Naše produkty používa viac než 2000 českých škôl a pribúdajú ďalšie. Obľuba výučbových programov pramení z ich názornosti, jedinečnosti i použiteľnosti na všetkých dostupných technických zariadeniach.

Aké sú naše produkty?

Výučbové programy presne kopírujú rámcový učebný program. Vedomosti podávajú názornou interaktívnou formou, ktorá študentov baví a vďaka zaujímavým kvízom a testom. Aplikácie sú vytvorené na základe podnetov nielen od učiteľov, ale aj od samotných žiakov. Programy tak vychádzajú priamo z praxe.

Naša práca je cesta k vzdelaniu

Za vytvorením každého programu stojí tím ľudí, ktorého členovia majú s výučbou bohaté skúsenosti. Vďaka nim si stále viac uvedomujeme, že aj forma vyučovania musí kráčať s dobou a priblížiť sa reči a svetu dnešných detí. A presne také naše vzdelávacie programy sú.

Ohlasy vyučujících

Naše základní škola ZŠ Němčičky využívá tyto výukové programy velmi často. Jsou přehledné, srozumitelné a pěkně graficky zpracované.

V předmětu Český jazyk  se nám moc osvědčil program Čtení jako hraní, kde je nepřeberné množství cvičení na procvičování  techniky čtení a různých mluvnických cvičení. Velmi vhodný je i pro nápravu dyslexie. Za zmínku stojí i další programy - Vím , co čtu - kde jsou texty velmi pěkně namluveny - hezká výslovnost a správná artikulace. Za každým článkem žáky čekají různé úkoly – křížovky, rébusy, hádanky aj. - což děti velmi baví.
Mgr. Lucie Antošová
ZŠ Němčičky

Ve školním roce 2015/2016 začala naše škola pracovat s interaktivními programy firmy euroDIDACT Olomouc.

Programy jsou výborně a erudovaně  vypracované materiály se kterými pracuje celý kolektiv pedagogů a žáků naší školy.

Jsme velice spokojeni a těšíme se na další nabídku.

Mgr. Hana Ostřanská
Základní škola Ostrava-Radvanice

Vyskúšajte naše aplikácie a pripojte sa k zábavnému vzdelávaniu študentov

Vzdelávacie aplikácie
Po registrácii sú všetky programy v plnej verzii dostupné na 14 dní od prvého spustenia.